Pro Vás


Poznávačka Tady

TADY Hlasujte Ve 3 Kole SONS


Listopad 2008

Všechno o Filmu Camp Rock

30. listopadu 2008 v 10:42 Články
KDE SE CAMP ROCK NATÁČEL?
Ten pravý camp najdeš v Kanadě, jmenuje se Camp Wanakita a leží blízko Haliburtonu
ve státě Ontario. Jezero, ze kterého vystoupí Joe Jonas, je jezero Koshlong.
Další lokacíbyl Kilcoo Camp u Gull Lake, pár kilometrů na jihozápad od jezera Koshlong.
Natačení začalo v září 2007 a trvalo celkem 32 dní.


PŘÍBĚH
Mitchie Torres (Demi Lovato) se splní velký sen: jednou v životě bude moct jet na prázdniny do slavného Camp Rocku. Tady se seznámí s rockovou hvězdou Shane Grayem (Joe Jonas), který se jí už dlouho líbil. Ten je tam za trest kvůli svému arogantnímu chování. Protože se jako dcera táborového kuchaře cítí méněcenná, vymyslí si novou identitu. Ti dva se hodně sblíží, ale jedna
falešná kamarádka Mitchie její plány zmaří.......DOJDE VE FILMU NA POLIBEK?
Až tak intimní to nebude. Jde sice o lásku, ale k líbaní nedojde. Ale i v prvním díle
High School Musical jsou hlavní hrdinové vždy jen na krůček před tím. První polibek přišel na řadu až ve druhém díle!


NEJŽHAVĚJŠÍ MOMENT....
V jedné scéně se Joe vynoří z jezera a má na sobě jenom plavky. Což byl pro Joea strašně
trapný moment. Joe vzpomíná: Stálo to opravsu strašné přemlouvání, abych se před kamerou ukázak takto. Přes 30 lidí se na mě dívalo, když jsem skoro nahý vylézl z té vody!


JOEOVA FILMOVÁ ROLE
Joe Jonas hraje spolu s Demi Lovato hlavní roli. Jeho sourozenci se ve filmu objeví jen ve vtipných vedlejších rolích.Žádný div: Joe se opravdu poctivě zúčastnil castingu na tento film. Hned tři dny po něm dostal roli rockové hvězdy Shane Graye. Aby společně s ním mohli hrát i Nick a Kevin, byla z původně solového zpěváka vytvořena skupina Connect 3.


KDO JSOU DALŠÍ OBYVATELÉ CAMP ROCKU?
Především Meaghan Jette Martin, která si zahrála nafrněnou hvězdnou prudičke Tess Tyler a její partičku tvoří ještě Ella (Anna Maria Perez Tagle) a Peggy (Jasmine Richards). Alyson Stoner hraje Mitchienu jedinou opravdovou přítelkyni Caitlyn Gellar. Do děje taky zasáhne hiphopová partička, kterou tvoří Jordan Francis (jako Barron James), Roshon Fegan (jako Sander Loya) a Giovanni Spina hraje pothlého bubeníka Andyho.


BUDE HAPPY END?
Omyly a zmatky, city a intriky - i tak se ale na konci filmu dostane každý tam, kam má.
Přesto ale na konci zůstava celá řada věcí otevřená - samozdřejmě pro druhý díl! Už teď je jisté, že v druhém díle se určitě objeví Jonas Brothers, Demi Lovato a Meaghan Jette Martin a spolu s nimi příjdou nové tváře jako devatenactiletý K.J. Olison (hrál například v ,,Welcome To Mollywood''). Hlavní zápletka: Mitchie a Shane se po roce opět potkavájí v Camp Rocku. Mitchie ale celý rok četla v bulváru o dalších a dalších aférkách této rockové hvězdy. Když se Shane začne opět kolem ní točit, myslí si, že má být jen další trofejí v jeho sbírce holek. Druhý díl se začne natáčet v únoru 2009 a k vidění by už měl být v létě 2009.
Camp Rock také můžete sledovat na http://www.video-film.cz/tagcloud
Camp Rock Obrázky 1

29. listopadu 2008 v 21:15 Camp Rock